For our Friends!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

This is all for you! :)


You are not connected. Please login or register

За актьорите

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1За актьорите Empty За актьорите Сря Авг 26, 2009 9:43 pm

bill's girl

bill's girl
Admin

Пълно име: Лусил Франсес Раян (Лоулес) (Таперт)
Дата на раждане:29 март 1968г.
Професия:актриса и певица
Място на раждане:Мон-Алберт,Нова Зеландия
Местоживеене:Auckland , Нова Зеландия
Семеен статус:Омъжена за Роберт Таперт(28 Март 1998г.)
Цвят на косата:натурална блондинка
Цвят на очите:Светло сини
Ръст:178см.
Семейство:Ирландски католици.Има пет братя (4 големи) и една сестра(по-малка).
Владение на чужди езици:Немски,Френски и Италиански
Детство и Юношество
Лусил Франсес Раян е родена на 29 Март 1968г. в семейството на Франк и Джули Раян.
Луси е петото дете в семейството и по голямото от двете момичета.До 8 години тя била като настоящ боец,по нищо не отстъпвала на четиримата си големи братя.
"Живееш в голямо семейство,учиш се да очароваш,манипулираш…. А главното е-да не отстъпваш и да не се предаваш.Братята ми ме направиха боец.Без техните уроци нямаше да мога да изиграя ролята на Зина."
Начално образование Луси получила в училище в манастир,където проявила интерес към актьорските игри и приемала участие в много мюзикали и пиеси.След като завършила Луси постъпила в Оклендски университет,но не останала там за дълто,искала да пътува до Европа.След като учи една година тя оставя ученето и заедно с гаджето си Гарт Лоулес се отправя на пътешествие по света.

"Всеки човек иска да види света,затова аз излязох от Нова Зеландия и отидох в Европа.Там събирах грозде в Германие,обиколих Париж заедно с Гарт…Според мен това е напълно естествено щом живееш на съмия край на земята."-казва Луси.

"Грубият,тежък свят на мъжете- е добро направление.Но замен не беше толкова трудно.Аз отраснах с четирима братя.В Австралия всички работихме на износ:дробях камъни от ранната утрин до късната вечер,даже когато е зима,вали дъжд и е студено,а в свободното си време препечелвах.Обикалях околностите с компас,падах в пропасти и прескачах змии."

През 1988г. Луси и Гарт се свързват в брак и се връщат в Нова Зеландия,където им се родила дъщеря - Дейзи Лоулес.
През 1989г. Луси печели наградата в конкурс за красота

"Мис Нова Зеландия 1989".Луси приема участие в неголеми кинопроекти.Тя решава да продължи с Актьорската си кариера и започва да се снима в реклами.На 20 години тя играе първата си роля в комедията "Funny Business".После през 1991г. Луси отива в Канада и учи актьорско майсторство.В началото на 1992г. тя се връща в Нова Зеландия и получава работа като телевизьонен водещ "Travel Magazine" по канал "Air New Zealand Holiday".

Зина Принцесата войн
После Луси се появява в пълнометражния филм Херкулес в ролята на амазонката Лусия и като жената на кинтавър Лайла ,вече в сериала.Първо Зина се появява в сериала "Hercules The Legendary Journeys" като злодей.Отначало за ролята на Зина предвидили актрисата Ванеса Ейнджъл,но тя непредвидимо се разболяла.Продуцентите имали два дена да намерят заместник.

"В това време аз бях изиграла две кратки роли в "Херкулес",-спомня си Луси Лоулес - Затова когато моят кандидатор ме предложи за ролята на Зина,продуцентите казаха,че вече са ме използвали във филма.Имаха списък с пет човека,които отначалото приеха,но после по някаква причина отказаха!Аз не чаках позвъняване и за първи път през тези два дена се отправих на поход с приятели.Продуцентите са звъняли на всичките ми роднини и на всички туристически бази в околността,намериха ме,предложиха ми ролята и ми дадоха тридесет секунди за размишление."

Когато се появява в три епизода в "Hercules the Legendary Journeys" ,в ролята на Зина,Луси покорява сърцата на зрителите.Скоро се появява отделен сериал за приключенията на Зина,снимките на който ще продължат 6 години от 1995г. до 2001г.

Сериалът "Xena Warrior Princess" завоюва огромна популярност в цяла Америка,а после в целия свят.

През 1995г. Луси се развежда с Гарг ,но дъщеря и остава при нея. През 1996г. канят Луси в САЩ на популярното ТВ шоу "Tonight with Jay Leno".По сценарии тя била длъжна да влезе в студиото на кон.За нещастие конят се подхлъзва,Луси пада и получава тежка травма на бедрата.Тук е нужно да отбележим ,че през шестте години когато са снимали "Зина" Луси не е получавала нито една травма.Големи части от сцените с трикове минали без дубльори.След година когато се възтановява напъно и след още един сезон на "Зина" Луси отново отива в САЩ и приема участие в театрална постановка "Grease".На 28 Март 1998 Луси се омъжва за режисьора на "Зина" Робърт Таперт.

"След развода бях малко объркана.След това се видях с Роб.Трябваха ни няколко месеца , за да се опознаем,спрях да прикривам чувствата си,когато един ден разбрах ,че съм влюбена в него."-казва Луси,-Видяхме се за първи път когато вече играех ролята на Зина,и,както се казва между нас пламна искра.После започнахме да прекарваме все повече и повече време заедно и от искрата пламна огън.Колкото повече общувахме,все повече разбирахме че сме създадени един за друг.А после почуствахме,че не е нужно да се съпротивляваме-това е любов."

На 16 Октомври 1999г. им се ражда син - Джулиас Роберт Бей Таперт.

"Старая се да бъда добра майка за децата си.Може би не винаги ми се отдава,но се старая да им отделям достатъчно време и да правя за тях всичко каквото мога."

В течение на 6 години Луси отделя за Зина всичките си сили,емоции,всяка минута от времето си.Сериалът покорява ефира и заема първо място в рейтинговата таблица.

"Представете си:Лежите в кожен корсет в кал и мръзнете,когато започва да вали дъжд.Тогава си мислите,че по-лошо не може да стане,помощник режисьора……….пуска плъховете!Аз наистина се страхувам от тях,а те са навсякъде,те бягат и на теб започва да ти се гади и точно тогава режисьорът казва:"Стоп!Това трябва да се заснеме отново!".В такива моменти се замисляш "А нужна ли ти е изобщо тази слава?"

"Зина правеше всичко,което и беше по силите:сражаваше се със всякакви невероятни противници,защитаваше слабите,делеше си леглото с любимите си мъже,защитаваше децата.Тя искупи всички свои минали грешки и получи прошка.За шест години "Зина стана един от най-известните сериали на света.Аз съм във въсторг от това колко блестящо и трогателно моят съпруг завърши тази история.Радостна съм и ,че така и не ми се наложи да имам любовни сцени с Габриел.И все пак е добре ,че ще мога да се върна назад в очакване на нова роля и ще мога за се занимавам със семейството и дома си!" - казва Луси Лоулес - "Зина никога не разчита на мъжете и не тръгва по глупавия път.Обичах да играя тази роля.Тя ми подари прекрасен мъж,семейство и дом.Вобще това е най-добрата роля в живота ми!"

Певческа кариера
След тези шест години сражение със злодеи и амазонки,звездата от сериала "Xena Warrior Princess" ,популярната актриса Луси Лоулес започва да се занимава и с музика.Тя прави два концерта,пред зретели.Билетите за концертите на Луси били изкупени много преди началото му.Първият и концерт се състоял в Холивуд на 19 Януари 2007год. И още един концерт на следващия ден от 8 часа вечерта. След още много концерти Луси вече не е само актриса ,а вече и певица.


За актьорите Lucylawless

https://for-friends.bulgarianforum.net

2За актьорите Empty Re: За актьорите Сря Авг 26, 2009 9:52 pm

bill's girl

bill's girl
Admin

Пълно име:Евелин Рене О'Конър (Evelyn Renee O'Connor)
Дата на раждане:15 Февруари 1971г.
Място на раждане:Katy,Texas,САЩ
Семейство:баща -Уоутър О'Конар,майка - Сандра Уилсьн,разведени са отдавна ,но остават добри приятели.Има брат - Крис.
Семейно положение:разведена,бившият и мъж е бизнесмен Steve Muir женени на 14 Октомври 2000г.
Деца:син Miles William Muir роден на 22 Септември 2001г.,дъщеря Iris Sura O'Connor родена на 19 Март 2006г.
Местоживеене:Auckland, New Zealand
Цвят на косата:Блондинка
Цвят на очите:Зелени
Ръст:163см.
Домашни животни:имала е котарак Киа Ора,което означава "Здравейте" или "Добър ден".
Литература:гръцка митология,американски и ирландски драми,класическа литература
Любим цвят:на морските вълни
Занимава се с актьорство от 8 годишна,но актьорската и кариера започва ,когато е на 18 години.Предишна работа:инструктор по аеробика и сервитьорка
Кариера:актриса и режисьор
Рене О'Конар е родена на 15 Февруари 1971г. в Katy,Texas,САЩ.Започнала е да изучава актьорско майсторство на 12 години в театър.Първата си сериозна роля Рене получава на 16 години.След като завършва тя отива в Лос-Анджелис ,за да стане професионална актриса.През 1989г. Рене приема участие в шоуто "Клуб Мики Маус".През 1991г. тя играе в минисериала "Changes по романа на Даниел Стил".

Две години по - късно,заедно с група студенти,Рене приема участие във филма "Наводнение",след това в още много филми в различни роли.Когато играе в два проекта,Рене успява да приеме участие в два Фантастически филма на компанията Renaissance Pictures:"Херкулес и изгубеното царство"(1994г.) и "Човек част 2"(1995г.).

На прослушването за ролята на Деянира във филма "Херкулес и изгубеното царство",Рене показва много хумор,на който разчита.Когато през 1995г. е създаден сериалът "Xena Warrior Princess",Рене получава ролята на Габриел,от повече от 400 кандидати.Актрисата Уила О'Ниил,която играе сестрата на Габриел,нарича Рене "Невероятно отдаваща се актриса",която превръща актьорската игра "В удоволствие".

Рене разказва за Габриел и приятелството и с принцесата войн:"Роб Таперт и Стюард(режисьори) искаха някой със силен дух,който може да стане достоен спътник на Зина,именно и така се опитах да играя в началото.И после приех идеята за това ,че тя става бард,това е действително хубаво.Всичко,което Габриел не беше виждала,чувала или чела,можеше да види в приключенията си с Зина.Аз се опитах да направя животът на Габриел романтичен,сантиментален,чувствителен,пълен с емоции и тайни.Отначало тя беше пълна противоположност на Зина в някои степени,но искаше да прилича на нея.В тази ситуация,когато Зина не може да действа,Габи става нейната противоположност,именно от това двете стават като един човек!"

С Ръст 163см.,блондинка,Рене изглежда по-малка от годините си.Тя има нежен,доброжелателен характер,който ни напомня на характера на Габриел.В свободното си време Рене се занимава със скално катерене,бокс,бягане.


За актьорите Reneeo10



Последната промяна е направена от bill's girl на Съб Сеп 05, 2009 3:04 am; мнението е било променяно общо 1 път

https://for-friends.bulgarianforum.net

3За актьорите Empty Re: За актьорите Сря Авг 26, 2009 9:54 pm

bill's girl

bill's girl
Admin

Име: Кевин Тод Смит
Рождена дата: 2 Август 1970г.
Зодия: Лъв

Биография
Кевин Патрик Смит е роден в Ред Бенке, щат Ню Джърси, САЩ. Учил е във Ванкувърското кино-училище, но скоро изоставил училището. Той се върнал в Ню Джърси и започнал да работи в местен магазин, мислейки за своя филм. Вдохновен от успеха на режисьора Ричард Линклейтър от филма му `Slacker`, Кевин Смит, в компания с неговите приятели от кино-училището, дъбра необходимите средства, за да създаде свой собствен филм - `Clerks`. Завършили снимките след три седмици. На фестивала в Сандас картина филма получил голям успех, а Кевин привлякъл вниманието на компанията `Мирамакс`. През 1995г., Кевин Смит създава `Mallrats`, а през 1997г., завършва лентата на `Трилогия на Ню Джърси` `В погоне за Еми`, която беше добре прията от критиците.

Трагичната смърт на Кевин Смит
11,05,2002

Триша Даун , продуцент играещ роля в производството на последния филм на Кевин разказва за трагедията случваща се в края на снимките.
В течение на четири недели до трагическото падане,Кевин играел главна роля Доган в филма "Доблестни войни" снимките на който се превеждали в Пекин и неговата околност.Трагедията се е случила в края на снимките , на сутринта Кевин е трябвало да долети до семейството си ,а след това да започне снимки над нов проект с американската звезда Брус Уилис.Кевин трябвало за три дена да отиде при семейството си преди снимките които щели да сбъднат всичките му мечти.Триша разбрала за случилото се по телефона.
Преди пътуването Кевин решил да се върне на мястото на снимките.Триша - "Не снимахме кадрите на кулите които придаваха по голяма обширност на владенията на Дагон (ролата на Кевин)."
Триша обяснява ,че крепоста се състояла от кули на открито място , във формата на традиционните китайски крепости които често се използват за снимки.
Кевин отишъл от другата страна на кулите за да види какво има там.Остава ли му три или четири часа до полето и той решил да убие времето с разходки.
"Очевидно той е паднал ,защото видяхме счупен покрив , чрез който е паднал долу (Триша казва , че кулата имала по няколко покрива нещо като тераси заоградени отстрани,за да се стигне до тях имало неголяма стълба.
Сигурно Кевин не е бил на върха - добавя тя -защото на вратите имаше табели "Не продължавай" , там повреме на снимките каскадьори правеха салта на върха.
Този който е отишъл на кулата е погледнал и е видял Кевин.Имал е телефон и веднага се е обадил ,за да съобщи че с него то е сполетял нещастен случай.
Триша не знаела къде са го намерили и колко време е седял долу.Костите му били здрави с изключение на счупена ръка.Той паднал през всички покриви които имала тази кула.Пробил един,пробил втори който после паднал върху него.Изглежда и нещо друго е паднало отгоре и го е ударило по главата.Преди триша била медицинска сестра и знаела ,че това падане може да е сериозно.
"Кевин беше в съзнание издаваше какви ли не звуци , но не можеше да говори.Искаше да стане ,но имаше симптоми на контузи.Отвели го в болницата в Пекин.
"Помогна ,че преди бях медицинска сестра и знаех термините.Колкото до това дали Кевин имаше травма на мозъка не можеше да се определи.При посещение в болницата го видяхме,имаше сенки под очите и се тревожехме да не е овредено зрението му.Защото знаехме ,че трябва да е здрав до началото на снимките.След това докторите го приспаха ,за да му направят снимки и иследвания."
Жената на Кевин Сюзън е пристигнала 24 часа след това.
"На следващата сутрин Кев дойде насебеси.Всички казваха:Ох,Кевви така ни изплаши!Макари той още да беше под въздействието на лекарства.За последните 12 часа състоянието му бързо се влоши.Докторите ни съоббщиха ,че можем да го посетим.Когато го видяхме ,бяхме в шок.По всичко си личеше ,че е много зле.Разликата в състоянието му беше очевидна.Започна да диша тежко и докторите го привключиха на изкуствено дишане."
Имал е травма на мозъка и според триша именно кръвта в мозъка го е убила,но в неговия случай не е била възможна операция.
"След смърта на Кевин,главната задача на Сюзан беше да обясни какво се е случило на трите им деца,които просто знаели,че баща им не е добре.Нито едно от тях не знаело,че майката е долетяла до Пекин да отнесе тялото.Децата били на 3,7 и 10 години.Как бихте постъпили вие?Сигурно е много трудно да съобщиш тази новина на децата си."
Китайците наричали такива хора "Падаща звезда" най-ярката и красива звезда която завиги ще остане на този свят и в сърцата ни.
Костюмът на Арес е продан за $14,100 което в новозеландски долари е $17,869.73.
Купен е от специялен дом където ще се запази невредим.С получените пари жена му Сюзън Смит смята да издигне
паметник за това ,че Кевин навършва 45 години.

За актьорите Kevin_Tod_Smith

https://for-friends.bulgarianforum.net

4За актьорите Empty Re: За актьорите Сря Авг 26, 2009 9:57 pm

bill's girl

bill's girl
Admin

Пълно име:Теодор Рейми (Theodore Raimi)
Рожденна дата:14 Декември 1965
Зодия:Стрелец
Роден в:Детройт,Мичиган,САЩ
Ръст:1м 88см

Тед Рeйми е роден на 14 Декември 1965г. в Детройт.Баща му имал собствен магазин за мебели,а майка ;w верига магазини за дамско облекло.Тед бил 4-тото дете(най-малък),той има сестра и двама братя.
Казват,че в училище бил известен Диджей.Тед решава да не продължава семейният бизнес а да стане актьор.Решението му не било спонтанно.Още когато бил тинейджър (16год.) той се снимал във филмите на брат си.В това число и първия хит на режисьора Сам Рейми - "Зловещи мъртавци".Тед учил в Мичиганския университет,после се преместил в Нюйоркския,а след време в Детройския.
В ранната си кариера актьорът започнал да се снима в така наречените промишлени филми (industrial films).През 1988г. Тед се премества в Лос - Анджелис,за да пробие път към Холивуд.В Лос - Анджелис той живее с Сам Рейми.През 1989г. Тед Рейми се появява първо в художествените филмии след това играе и в други филми "Електрошок"….
Първата си звездна роля Тед получава през 1991г. в комедията "Побъркан:любовна история" ("Lunatic: Love Story").През 1992г. играе в филма "Patriot Games",участва и в много други филми,след време оставя филмите на ужасите и започва да участва в телевизионни шоута също така и в "Алф".
Известността на Рейми му донася ролите на лейтенант О'Нийл и Джоксер.
На нас добре ни е известна ролята на Тед Рейми в нашия любим сериал "Xena Warrior Princess":смешният Джоксер Велики,мечтаещ да бъде войн.Още когато персонажът се появява за първи път в сериала превлича вниманието на феновете му.Химна на Джоксер "Джоксер Велики" е измислен лично от Тед и прозвучава първо в епизода "For Him the Bell Tolls".
Като за извод можем да кажем ,че Тед Рейми е удивителен актьор,който играе великолепно комическите роли и може да се превъплъщава в убиец.

За актьорите Spid12b

https://for-friends.bulgarianforum.net

5За актьорите Empty Re: За актьорите Сря Авг 26, 2009 10:00 pm

bill's girl

bill's girl
Admin

Име: Ейдриан Вилкинсон
Родена на 1 Септември 1977 в Съединените Американски Щати.
Пълно име:Ейдриан Мари Вилкинсон (Adrienne Marie Wilkinson)
Родена на:1 Септември 1977
Цвят на косата:Кестенява
Цвят на очите:Светло сини
Място на раждане:Мисури
Местоживеене:Калифорния

Ейдриан Вилкинсон е родена в Мисури.Започва да взима уроци по танци,когато е на две години и продължава да се занимава с танци още дълго време.Когато отива в по-висше училище,Ейдриан се присъединява към театрална група.Асистентите на режисьора и предлагат епизодически роли в два сериала.Това са били първите прослушвания в живота на Ейдриан.Актьорската игра започва да и харесва все повече.По молба на родителите и, Ейдриан не се занимава с актьорска кариера докато не завърши учелище.Два дена след завършването си, тя се отправя към Лос-Анджелис, за да сбъдне мечтите си.

Почти веднага Ейдриан получава роли в краткометражни филми и често играе епизодически роли в много ТВ предавания.През 2000 година, тя получава роля, която я прославя и и принася междонародна известност - ролята на дъщерята на Зина в известния по цял свят сериал "Xena Warrior Princess".Ролята и - момиче с две противоположни страни на характера - Ливия и Ева.Ейдриан има много фенове и от други сериали.Като "As if", където играе ролята на Ники.Оттогава тя започва да участва в все повече сериали и филми и да озвучава някои ТВ предавания.

Тя става известна благодарение на потресаващата си актьорска дейност,в която присъства смелост, съсредоточеност и интензивност.Ейдриан продължава да гради кариера,благодарение на разнообразните героини,които изиграва.

-Ейдриан има две по - млади сестри и един по - млад брат
-Нейния фен клуб и уеб сайт са създадени през 2000г. и съществуват до днес.

За актьорите Adrienne%20Wilkinson

https://for-friends.bulgarianforum.net

6За актьорите Empty Re: За актьорите Сря Авг 26, 2009 10:03 pm

bill's girl

bill's girl
Admin

Хъдсон Лейк
Пълно име:Хайди Хъдсон Лейк(Heidi Hudson Leick)
Дата на раждане:9 Май 1969г.
Зодия:Телец
Място на раждане: Cincinnati, Ohio
Домашни животни:куче - Грифин,чихуа-хуа
Любим цвят:Лилав
Благотворителност:фонда на Джеймс Елис
Интереси:Артьорство,йога,астрология,танци салса

Хайди Хъдсон Лейк е родена на 9 Май 1969г. в Cincinnati.Завършва средно образование и отива в Ню-Йорк да гради кариера на модел,благодарение на работата си отива в Европа и Япония.Също в Ню-Йорк завършва училище по актьорско майсторство.Горейки за средното училище,Хъдсон си припомня,че това не е било много добро време за нея."Тогава моят живот беше малко ненормален.Когато учих средно образование,по-големите ми дадоха обидното прозвище Junk."
Даже когато изгражда успешна кариера в модния бизнес,Хъдсон разбира,че в нейния живот отсъства нещо важно."Аз не знаех какво правя с живота си" - казва тя - "Знаех само,че искам нещо голямо.Станах модел на 17 години,но това беше ужасно.Бях недостатъчно красива и висока и др.Това беше неправилно."Хъдсон оставя кариерата на модел,за да освои актьорската професия.
Изигравайки ролята на злодейката Калисто в сериала "Xena warrior princess",Хъдсон играе и ролята на ангел в сериала.Този факт показва на света,че актьорските способности на Хъдсон нямат граници.
"Мисля,че ролята на Калисто беше терапевтически за мен.Може да се каже,че всички онези които ме обиждаха в училище,ми помогнаха да изиграя тази роля" - обяснява Хъдсон.
Ролята на ангел,беше пълна противопорожност на Калисто,но може да се каже,че ми беше леко.Лесно ми е да изигравам различни характери.Обладавам ненависта и гнева на Калисто и в същото време мога да почуствам щастие и радост."
С участието си в конвенциите,Хъдсон очарова хората с присъствието си.Тя излъчва красота,обединена с остър ум и чувство за хумор и не оставя равнодушни феновете.Хъдсон участва също в филмите "Мелроуз Плейс","Закон и ред"," After School Special" и др.След това тя учи 10 години йога и сега е преподавател.

Хъдсон е красива и талантлива жена с определеня мисия.Стреми се в това да носи любов на хората.

За актьорите G208760_b

https://for-friends.bulgarianforum.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите